نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش

صنایع ماشین های الکتریکی جوین(جمکو)

صنایع ماشین های الکتریکی جوین(جمکو)

از شركتهاي تابع سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران مي باشد كه در سال 1369 به منظور رفع نياز صنايع مختلف در زمينه ماشينهاي الكتريكي مانند الکتروموتور تاسيس گرديده است.
اين كارخانه در زميني به مساحت 250 هكتار با زيربناي حدود 60.000 متر مربع و با 8 كارگاه توليدي ساخته شده است. شركت جمكو به واسطه كادر متخصص و مجرب خود و تجهيزات و ماشين آلاتي كه در اختيار دارد امكان طراحي، ساخت، تست و تعمير انواع الكتروموتور و ژنراتور در ايران را دارا مي باشد.

توليدات جمكو شامل انواع الكتروموتورهاي  سه فاز صنعتي از 15 كيلووات به بالا مطابق با استاندارد IEC مي باشد و كليه تست هاي لازم طبق استانداردهاي معتبر جهاني و با تجهيزات پيشرفته انجام مي پذيرد.

توليدات شركت جمكو با ظرفيت 1200 مگاوات در سال معادل 1680 دستگاه الكتروموتور و ژنراتور مي باشد.

شرکت جمکو به واسطه کادر متخصص و مجرب خود و و در اختیار داشتن تجهیزات و ماشین آلات منحصر به فرد در کشور، امکان طراحی، ساخت، تست و تعمیر انواع الکتروموتور و ژنراتور را در ایران دارا می باشد.

محصولات شرکت ماشین های الکتریکی جوین با برند جمکو و با کیفیت بالا قابل رقابت با نمونه های خارجی به بازار مصرف عرضه می شوند.

این تولیدات شامل الکتروموتورهای سه فاز صنعتی از 15 کیلووات تا 10 مگاوات مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد و کلیه تست های لازم طبق استانداردهای معتبر جهانی و با تجهیزات پیشرفته انجام می پذیرد.

ظرفیت تولیدات شرکت جمکو سالیانه بیش از 1200مگاوات معادل 12680 دستگاه انواع الکتروموتور و ژنراتور می باشد.

رسالت جمکو تولید محصولاتی برتر و باکیفیت در سطح کشور و غرب آسیا میباشد.

استفاده از مواد اولیه مرغوب به همراه داشتن آزمایشگاه با تجهیزات بروز و تست در تمام مراحل فرآیند تولید و بکارگیری پرسنل آموزش دیده و فنی خود گواهی بر حضور موفق جمکو در بازار مصرف است.

 

 

 

Related Articles

ميراب

موتوژن

پمپیران