خدمات پس از فروش تلمبه موتور غرب

خدمات پس از فروش برای محصولات آبرسانی و توزیع برق

مفهوم خدمات پس از فروش، همراه بودن با مشتری در زمان استفاده از کالا و ارائه کلیه سرویس های مورد درخواست مشتری جهت استفاده بهینه است. خدمات پس از فروش باعث بالا بردن اعتماد و اطمینان مشتری به کالا و برند می‌شود.  ما با آگاهی و باور به اهمیت خدمات پس از فروش ، برای مداومت در ارتقای کیفیت این سرویس، محور اصلی فعالیت های این واحد را در موارد زیر متمرکز ساخته ایم. 

تامین قطعات یدکی

واحد خدمات پس از فروش تلمبه موتور غرب، با انبار قطعات یدکی کامل خود، انتظار مشتری را برای دسترسی سریع به قطعات مورد نیاز برآورده می کند. هم اکنون شرکت تلمبه موتور غرب ارائه خدمات گارانتی محصولات خود را در مدت 18 ماه مطابق با استانداردهای روز متعهد است و بصورت مادام العمر تامین قطعات یدکی را تضمین می نماید.

مشاوره نصب و راه اندازی

شرکت تلمبه موتور غرب در راستای رضایتمندی مشتری، خدمات مشاوره ای را به شیوه های مختلف در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. نصب و راه اندازی پمپ ها، به وسیله کارشناسان ما انجام خواهد شد و شما می توانید با برقراری تماس تلفنی با مشاورین ما مشکلات کلی را حل نمایید و در نهایت اگر محصول نیاز به تعمیرات داشت، انجام تعمیرات توسط پرسنل آموزش دیده برای شما عزیزان انجام خواهد شد.

عیب یابی و تعمیر محصولات

پمپ ها و الکتروپمپ هایی که دچار مشکل می شوند، پس از انجام هماهنگی های مربوطه، به کارگاه خدمات پس از فروش شرکت ارسال شده و توسط کارشناسان متخصص مورد بررسی قرار می‌گیرند تا در صورت نیاز تعمیرات لازم انجام شود.

مشاوره نگهداری محصولات

با توجه به اینکه مهم ترین عامل درکارکرد صحیح و بلند مدت پمپ، الکتروموتور و... نحوه نگهداری و سرویس های دوره ای آن می باشد، شرکت تلمبه موتور غرب با توجه به شرایط کارکرد و نصب به ارائه پیشنهاد برای انجام سرویس های دوره ای و فرآیند نگهداری اقدام می کند.

انبار قطعات یدکی
آزمایشگاه انواع پمپ
گروه نصب و راه اندازی
گروه خدمات پس از فروش

مرکز خدمات پس از فروش

آدرس

همدان، بلوار کشاورز، روبروی ترمینال، میدان بار مهدیه، كارگاه الکتروپمپ ايران

تلفن‌ تماس

08132546760 بیست خط

فکـــــس

08132547558

ایمیل

westpumpiran@gmail.com