وبلاگ

الکتروموتور تک فاز

الکتروموتور تک فاز چیست و چه انواعی دارد؟ + لیست قیمت

موتورهای الکتریکی به ما اجازه می دهند انرژی مکانیکی را به ساده ترین و کارآمدترین روش بدست آوریم. بسته به تعداد فازهای مورد نیاز، می توان الکتروموتور 1 فاز، دو فاز و سه فاز را با سیم‌ پیچی معمولی و سیم‌ پیچی همراه خازن یافت. انتخاب میان این دو  به قدرت مورد نیاز شما، بستگی دارد.

بوستر پمپ آبرسانی

انواع بوستر پمپ آبرسانی، آتش‌نشانی و خانگی + مقایسه آنها

در صنعت پمپاژ که حدود ۲۰ درصد از انرژی کل صنایع موجود در دنیا را به خود اختصاص می‌دهد، بوستر پمپ‌ها از بیشترین محبوبیت برخوردارند و بیشترین میزان استفاده رادارند. وظیفه اصلی بوستر پمپ‌ها افزایش فشار آب و انتقال آن به مکان موردنظر است.

پمپ طبقاتی

خرید انواع پمپ طبقاتی همراه با لیست قیمت بهترین پمپ ها

پمپ طبقاتی امروزه در ساخت‌و‌ساز خانه‌های مسکونی، ساختمان‌های اداری–تجاری، کارخانه‌ها و حتی کشاورزی، نیاز دسترسی سریع به آب، پاترول، فاضلاب و دیگر مایعات، یکی از مواردی است که همان اول کار باید به فکر آن بود.

پمپ لجن‌ کش چیست و چگونه عمل می کند؟ + لیست قیمت

پمپ لجن‌ کش چیست و چگونه عمل می کند؟ + لیست قیمت

امروزه پمپ ‌های متنوعی برای شرایط مختلفی ساخته می‌شوند که هر یک دارای ویژگی‌ها و عملکردهای خاص خود می‌باشند. پمپ لجن‌ کش یکی از این انواع پمپ‌ است که در دست پمپ‌های سانتریفیوژ یا گریز از مرکز قرار دارد.

الکتروموتور سه فاز

الکتروموتور سه فاز چیست و چه مشخصاتی دارد؟ + قیمت خرید

دینام برق سه فاز (که به‌صورت عددی به‌عنوان الکتروموتور سه فاز نیز شناخته می‌شوند) به‌طور گسترده‌ای در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرند و به دلیل سادگی نسبی، قابلیت اطمینان اثبات‌شده و ماندگاری طولانی به مولد کار بسیاری از سیستم‌های مکانیکی و الکترومکانیکی تبدیل‌شده‌اند.

تابلو برق فشار متوسط

تابلو برق فشار متوسط چیست و چه اجزائی دارد؟

اصطلاح "فشار متوسط" معمولاً برای سیستم‌های توزیع یا تابلو برق های با ولتاژ بالای 1 کیلو ولت استفاده می‌شود و به‌طورکلی حداکثر تا 52 کیلو ولت، به آن برق اعمال می‌شود.

بوستر پمپ خانگی

اجزای بوستر پمپ و کاربرد هر قطعه در ارتقاء فشار آب

بوستر پمپ با ساختار متشکل از پمپ، الکتروپمپ، تابلو برق و اجزاء داخلی هر یک از این قطعات، و مجموعه ایی که این قطعات را کنار هم قرار می دهد، کمک فوق العاده ایی به ارتقای فشار سیستم آبرسانی کرده است. اینجا انواع قطعات و اجزاء بوستر پمپ را با وظایف هر جزء خواهیم دید.

پمپ آب خانگی نصب شده

نصب، سرویس و تعمیر پمپ آب خانگی به صورت اصولی

امروزه پمپ آب یکی از اولین بخش‌هایی از یک سازه هست که بهتر است در هر ساختمانی، قبل از احداث آن ساختمان، در نظر گرفته شود و جاگذاری شود.

پمپ و بوستر پمپ

تفاوت پمپ و بوستر پمپ چیست؟ کدام یک بهتر است؟

پمپ‌ آب و پمپ‌های بوستر سال‌ها است که به دلایل مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما تفاوت پمپ و بوستر پمپ در چیست؟ 

تابلو برق صنعتی

تابلو برق صنعتی و اجزای تشکیل دهنده آن + راهنمای ساخت

در صنایع امروز شاید مهم‌ترین عامل فعالیت یک کارخانه یا کارگاه جریان مداوم برق است و اهمیت بالای ساخت و نصب تابلو برق صنعتی از اینجا شروع می شود.

تابلو برق فشار ضعیف

تابلو برق فشار ضعیف چیست و چه کاربردی دارد؟

شما می‌توانید با نصب یک تابلو برق فشار ضعیف، خطر سوختگی دستگاه‌های برقی خانه خود را به‌طور چشمگیری کاهش دهید که با توجه به قیمت‌های سر به فلک کشیده وسایل برقی و هزینه تعمیرات آن‌ها، امری عقلانی است.

پمپ فشار قوی

پمپ فشارقوی چیست و چه کاربردی دارد؟

پمپ فشارقوی تولید شرکت کامات آلمان می‌باشد و حرفه این شرکت در نحوه تولید پمپ فشارقوی می‌باشد. این پمپ در اصل پمپ گریز از مرکز دارای تعدادی طبقه است که داشتن طبقاتی زیادتر نسبت به پمپ گریز از مرکز عادی باعث بیشتر شدن فشار و هد می‌گردد.

تابلو برق بوستر پمپ

عملکرد تابلو برق راه‌اندازی پمپ و الکتروموتور

 اگر شما از یک پمپ طبقاتی، پمپ لجن‌کش، پمپ شناور، بوستر پمپ و یا هرگونه الکتروموتوری که با استفاده از نیروی برق کار می‌کند استفاده می‌کنید، یکی از دغدغه‌های اصلی سروکار داشتن با این الکتروموتورها، کنترل و ایجاد برق متناسب با  آن‌ها است.

پمپ شناور

راهنمای خرید پمپ شناور + نکات استفاده از آن

پمپ شناور چیست؟ پمپ‌های شناور (مغروق) به این دلیل نام‌گذاری شده‌اند که برای غوطه‌ور شدن در سیالات طراحی‌شده‌اند. گاهی اوقات، پمپ‌های شناور "پمپ‌های شناور برقی" یا "ESP" نامیده می‌شوند.

نصب تابلو برق تک فاز و سه فاز

نصب تابلو برق سه فاز و تک فاز و موارد استفاده از آن‌ها

در صنایع امروزی که استفاده از انرژی الکتریکی به حداکثر خود در طول تاریخ بشریت رسیده است، نیاز به کنترل و افزایش امنیت جانی و مالی در برابر برق، با استفاده از تابلو برق تک فاز و تابلو برق سه فاز، بیش از هر زمان دیگری شده است.

تابلو برق دور متغیر

تابلو برق دور متغیر و دور ثابت و کاربرد آنها

زمانی که صحبت از محافظت از وسایل برقی، به‌خصوص پمپ‌های آب و بوستر ‌ها به میان می‌آید، تابلو برق اولین وسیله‌ای است که می‌توانید با نصب آن، عمر وسایل و موتورهای برقی خود را به‌طور چشمگیری افزایش دهید.

بوستر پمپ های دور متغیر و ثابت

بوستر پمپ دور متغیر چیست و مقایسه آن با بوستر دور ثابت

در هر مکانی که نیاز به انتقال آب به طبقات بالاتر و یا فواصل طولانی‌مدت وجود داشته باشد، می‌توان این نیاز را با نصب یک بوستر پمپ برطرف نمود. بوستر پمپ با افزایش فشار آب و رساندن آن به میزان دلخواه جریان آب را زیاد می‌کند تا نهایتاً هنگامی‌ که آب از شیر موردنظر بیرون می‌آید فشار کافی داشته باشد.

راهنمای خرید بهترین نوع پمپ آب خانگی + قیمت

راهنمای خرید بهترین نوع پمپ آب خانگی + قیمت

آهمیت پمپ آب خانگی چیست؟ اگر فشار آب در خانه شما کم است، پس معنای اعصاب‌ خوردی واقعی را می‌دانید! دوش صبحگاه فاقد هرگونه فشار است، شستن ظرف‌ها ممکن است ‌ساعت‌ها طول بکشد و پر کردن وان حمام، تقریباً غیرممکن است، زیرا با فشار کم تا وان پر آب بشود، گرمای آن را از دست خواهید داد.

سیم پیچی الکتروموتور

آموزش مراحل سیم پیچی الکتروموتور 1 و 3 فاز+ لوازم سیم پیچی

اهمیت سیم پیچی الکتروموتور در چیست؟ به دلیل استفاده های خیلی زیاد الکتروموتور ها (موتور های الکتریکی)، امروزه در سال 1400، می توان انواع الکتروموتور ها را در هر مکانی که دسترسی به برق وجود دارد، یافت.

تعمیر بوستر پمپ

عیب‌ یابی، سرویس و تعمیر بوستر پمپ

اهمیت عیب یابی و تعمیر بوستر پمپ ها در اهمیت و استفاده ی بالای بوستر پمپ و پمپ در مجموعه الکتروموتورها می باشد که امروزه خیلی از کارهای سنگین ما را که قبلاً نیازمند توجه دائم بود، به‌ راحتی و بالاترین دقت در خانه ها و کارخانه ها انجام می‌دهند. 

تابلو برق فشارقوی

تابلو برق فشارقوی چیست و چه اجزائی دارد؟

ولتاژ یا فشار قوی، متوسط و پایین اصطلاحاتی هستند که بیشتر هنگام صحبت در مورد طبقه‌بندی ولتاژ با آن‌ها روبرو می‌شویم، که در انواع تابلو برق ها نیز کاربرد دارند. اگر بخواهیم از دید بین‌المللی به آن نگاه کنیم، این طبقه‌بندی‌ها و دامنه‌ها بسته به محل زندگی شما تغییر می‌کنند.

 

پمپ هیدرولیک

عملکرد انواع پمپ هیدرولیکی و نحوه استفاده از آن + قیمت

انواع پمپ هیدرولیک (hydraulic pumps) امروزه به‌طور گسترده‌ای در صنایع و خانه‌های مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این پمپ‌ها عموماً وظیفه انتقال سیالات  از مکانی به مکان دیگر را دارند. از این قابلیت می‌توان برای آبیاری مزارع، خنک کردن موتور‌ها و ایستگاه‌های بزرگ، انتقال آب آشامیدنی، استفاده در فرمان ماشین و خیلی کاره‌ای دیگر، در مدل های فشار قوی یا فشار بالا، پرس و ... استفاده نمود. 

پمپ‌های جابجایی مثبت و غیر مثبت

پمپ‌ جابجایی مثبت چیست و چه انواعی دارد؟

پمپ‌های جابجایی امروزه در صنایع بزرگ و کوچک استفاده می‌شوند و پیشرفت را برای ما تسریع کرده‌اند. کارهایی که در گذشته باید توسط تعداد زیادی از افراد و کارگران و یا دستگاه‌های پیچیده و بزرگ انجام می‌شد، امروزه به راحتی با یک پمپ جابجایی مثبت و یا غیر مثبت انجام می‌شود.

پمپ کف کش

عملکرد پمپ کف کش و راهنمای استفاده و تعمیر آن

پمپ کفکش چیست؟ پمپ کف کش، از انواع پمپ های مستغرق گریز از مرکز می باشد که آب و سیال را با سرعت زیادی از مخزن خارج می کنند.

پمپ آب کشاورزی

انواع پمپ آب کشاورزی و نحوه عملکرد انها + قیمت

پمپ آب کشاورزی از مهمترین و بهترین لوازم لازم برای پمپاژ آب از مخزن آب به زمین های زراعی یا محل استفاده می باشد. در این مقاله نحوه عملکرد پمپ آب کشاورزی، انواع آن، راهنمای انتخاب پمپ مناسب کشاورزی و مقایسه قیمت انواع پمپ آب کشاورزی به صورت دقیق بررسی خواهد شد.

الکتروموتور های چنی

انواع الکتروموتور چینی، بررسی کامل و قیمت خرید آنها

جای تردیدی نیست که امروزه چین تبدیل به یکی از قدرتمندترین قطبهای اقتصادی جهان شده است. محصولات چینی در زمینه‌های مختلف، با مدیریت درست به بازار جهانی عرضه شده‌اند. الکتروموتور چینی نیز در دسته کالاهایی قرار دارد که در بازار ایران، به راحتی یافت می‌شود

محصولات قابل ارائه

ارائه دهنده کلیه تجهیزات و خدمات آبرسانی
انواع پمپ و الکتروپمپ
انواع الکتروموتور سه فاز و تک فاز
تولید انواع تابلو برق
تولید انواع بوستر پمپ و پکیج بوسترپمپ
و دیگر تجهیزات مرتبط با بخش آبرسانی.

خدمات گروه تلمبه موتور غرب

خدمات پس از فروش پمپیران
خدمات پس از فروش موتوژن
خدمات پس از فروش جمکو
شاسی و کوپله انواع پمپ و الکتروموتور
ساخت شاسی پشت تراکتوری انواع پمپ