قوانین و مقررات


برای خرید از فروشگاه شما نیاز به طی مراحل ذیل دارید:
1 -انتخاب کالا از صفحات محصولات و ورود به صفحه مربوطه
2- ثبت و تایید محصول
3 -در این مرحله کارشناسان فروش با شما تماس خواهند گرفت
4-  پرداخت وجه و ارسال تاییده
5- دریافت کالا و تایید رسید

 

برای کالاهایی که قیمت درج نشده است یا سفارش کالاهای خاص که در لیست کالاهای فروشگاه موجود نمی باشد، شما می توانید از بخش استعلام قیمت در سایت استفاده نمائید تا در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را در خصوص قیمت و نحوه سفارش و تحویل کالا ارائه نمایند. در این قسمت شما اگر تصویری از کالای مورد نظر ارسال بفرمایید، به کارشناسان فروش ما کمک شایانی خواهد کرد.

 

شرایط سفارش و ارسال کالا:
1 -ثبت سفارش در تمام ساعات شبانه روز امکان پذیر است.
2 - پس از ثبت سفارش، در ساعات اداری همان روز و روز بعد ( از ساعت 8:00 تا 19 ) ، کارشناسان فروش با شما تماس گرفته و برای ارسال کالا پیگیری خواهند کرد.
3 - در صورت تایید جنس مورد نظر و پرداخت وجه، کالا ارسال خواهد شد.
4-  کالای ارسالی قبل از ارسال، به لحاظ فیزیکی توسط بخش فنی مورد تست قرار می گیرد لذا در زمان تحویل جنس، مشتری موظف است نسبت به صحت فیزیکی و ظاهری آنرا تایید نماید و در صورتی که اشکالی دارد به حامل کالا اطلاع رسانی کند، در غیر این صورت پس از تحویل جنس و دریافت رسید توسط باربری، این فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال شکستگی و تغییر ظاهر فیزیکی محصول ندارد.

5-  هزینه ارسال کالا بر اساس قیمت های مصوب باربری در زمان سفارش برآورد شده و اطلاع رسانی خواهد شد.

 

نحوه پرداخت مبلغ کالا:

1 - پرداخت از طریق واریز وجه به شماره کارت یا حساب

 

رویه بازگرداندن کالا

گروه تلمبه موتور غرب امکانی فراهم کرده است تا محصولات بدون کارکرد را بازگردانده و جایگزین نماید. البته خاطر نشان می کند که کالاهای سفارشی خاص که در بازار مصرف عمومی ندارند، امکان مرجوعی ندارند. لذا اگر کالای خریداری شده استفاده نشده باشد و  از درون پک ارسال شده باز نشده باشد، را میتوان برگردانده و در عوض محصولی دیگر جایگزین نمایید. بدیهی است اگر قیمت روز محصول جدید بیشتر از کالای مرجوعی باشد، ما به التفاوت مبلغ کالا از مشتری دریافت خواهد شد. همچنین برای مرجوع کردن کالا از زمان ثبت سفارش فقط 7 روز زمان خواهید داشت.